Aqua Line Service


FIRMA: Aqua Line Service
MIEJSCOWOŚĆ: Warszawa, Mazowiecke
TELEFON: 22 49-042-49
STRONA WWW:

Czarter jachtów motorowych

Tradycyjne wczasy czy wycieczki, choć wciąż cieszą się dużą popularnością, niektórym przestają już wystarczać. Szczególnie wymagający miłośnicy podróżowania mogą jednak wybrać inną, zdecydowanie bardziej luksusową formę wypoczynku. Czarter jachtów motorowych to rozwiązanie idealne dla osób, którym marzy się urlop czy chociaż weekend na wodzie, z dala od codziennych obowiązków, trosk i stresów. Firma Aqua Line Service może spełnić takie wakacyjne marzenia, a swoim klientom zaoferować znacznie więcej niż samo tylko wynajęcie łodzi czy jachtów.

Rejsy, wycieczki, szkolenia, wynajem i sprzedaż łodzi

Oferta Aqua Line Service jest coraz bardziej rozbudowana. Firma przede wszystkim wynajmuje jachty na wycieczki. Do dyspozycji klientów oddawany jest luksusowy jacht Princess V45 wraz z załogą. By go wynająć, nie trzeba mieć więc nawet stosownych uprawnień czy umiejętności. Załoga Aqua Line Service zajmie się obsługą jachtu, a klienci mogą bez obaw wypoczywać i rozkoszować się wspaniałymi morskimi widokami.

Czarter jachtów motorowych to jednak tylko jedna z wielu usług firmy z Sopotu. Aqua Line Service posiada również własny port, organizuje profesjonalne szkolenia na sternika oraz dodatkowe zajęcia, które pozwalają doskonalić zdobyte już umiejętności. Firma ma też bogatą ofertę, jeśli chodzi o wycieczki. Jachtem można popłynąć w kilkugodzinny rejs po Zatoce Gdańskiej, na Półwysep Helski lub zdecydować się na dłuższą wycieczkę, np. do Łeby lub na Bornholm.

By popłynąć w rejs, można wynająć cały jacht, ale przyjmowane są też zgłoszenia pojedynczych osób, którym marzy się luksusowa wycieczka. Aqua Line Service może także zorganizować profesjonalne eventy na jachcie co jest doskonałą propozycją przede wszystkim dla firm. To wciąż jednak nie wszystkie usługi z bogatej oferty Aqua Line Service. Firma zajmuje się nie tylko wynajmem, ale również i sprzedażą łodzi. W dodatku klienci mogą też liczyć na pełną pomoc i doradztwo przy wyborze łodzi lub jachtu. Pracownicy firmy do każdego klienta podchodzą zawsze indywidualnie, służą fachową radą i pomocą.

03.04.2015. 14:30