Auto Service Wareńczak


FIRMA: Auto Service Wareńczak
ADRES: ul. Gdyńska 30
MIEJSCOWOŚĆ: 61-016 Poznań, Wielkopolskie
TELEFON: 602 214 025
STRONA WWW:

Blacharz samochodowy

W czasach, kiedy coraz trudniej jest się obyć bez samochodu, koniecznie trzeba posiadać nie tylko własne cztery koła, ale również i znaleźć godny zaufania serwis. Z pewnością godna polecenia jest firma Auto Service Wareńczak, która ma wyjątkowo bogatą ofertę, a na rynku obecna jest już od 20 lat.

Całodobowa pomoc, usługi blacharskie, diagnostyczne i lakiernicze

W serwisie można liczyć przede wszystkim na całodobową pomoc i wsparcie. Serwis zapewnia holowanie samochodu i jego naprawę, współpracuje też ze wszystkimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi i zapewnia bezgotówkową naprawę oraz wynajęcie auta zastępczego na czas usuwania szkód.

Blacharnia samochodowa Serwis posiada profesjonalną blacharnię, lakiernię, a także stanowiska diagnostyczne i naprawcze. Podczas pracy mechanicy korzystają też z nowoczesnego sprzętu, regularnie wprowadza się najnowsze technologie i rozwiązania przy naprawie pojazdów. Decydując się na usługi w Auto Service Wareńczak, można też mieć zawsze pewność, że samochód zawsze trafia w dobre ręce, a doświadczony mechanik lub blacharz samochodowy zadba o to, by samochód odzyskał dobry stan techniczny. Warto przekonać się do tych usług i zdecydować się właśnie na Auto Service Wareńczak, a pojazd z pewnością będzie dobrze służył jeszcze przez wiele lat.

Dodatkowe usługi w Auto Service Wareńczak

W ofercie autoserwisu znalazły się podstawowe usługi blacharskie, lakiernicze i diagnostyczne. Zainteresowani mogą jednak liczyć na wsparcie również wtedy, kiedy nie mają jeszcze własnego auta. Przy firmie prowadzony jest autokomis, w którym znaleźć można dobry samochód używany, sprawny i ekonomiczny. W firmie można również wynająć pojazd. W ofercie wypożyczalni są komfortowe i oszczędne pojazdy, które z pewnością sprawdzą się w nagłych sytuacjach.

Naprawy blacharsko-lakiernicze

Profesjonalna obsługa w Auto Service Wareńczak

Wszyscy klienci serwisu, zarówno ci stali, jak również i ci, którzy korzystają z jego usług po raz pierwszy, zawsze mogą liczyć na pełną pomoc, profesjonalne podejście i szybką obsługę. Wielką zaletą serwisu są też wyjątkowo przystępne ceny – decydując się na ten serwis, można już zapomnieć o wszystkich nieprzyjemnościach na drogach i od tej pory czerpać jedynie przyjemność z jazdy własnym samochodem.

21.01.2015. 08:45