Bonus-Czystość


FIRMA: Bonus-Czystość s.c.
ADRES: Lisowo 17
MIEJSCOWOŚĆ: 73-120 Chociwel, Zachodniopomorskie
TELEFON: 508-278-802
STRONA WWW:

automaty czyszczące

Dbanie o czystość traktowane jest bardziej jak przykry obowiązek, do momentu jednak aż sięgnie się po nowoczesne automaty czyszczące brytyjskiej marki Numatic, która na rynku obecna jest już od 1969 roku. Oficjalnym dystrybutorem odkurzaczy, maszyn do mycia i czyszczenia podłóg jest firma Bonus-Czystość s.c. z siedzibą główną w miejscowości Chociwel w województwie zachodniopomorskim, która nie tylko jest profesjonalnym dealerem marki, ale i oferuje serwis maszyn i profesjonalne szkolenia. Dlaczego warto docenić sprzęt oferowany przez Numatic?

Automaty czyszczące Numatic warto wybrać z kilku względów. Przede wszystkim tworzone są od dawna, a lata doświadczenia sprawiły, że produkty z obecnej oferty nie mają sobie równych. Właśnie dlatego urządzenia od marki Numatic sprzedawane są w aż 90 krajach i z powodzeniem wykorzystuje się je w hotelach, salach sportowych, jak również małych i dużych firmach z różnych branż. numatic Numatic to marka solidna, niezawodna, w pełni profesjonalna, oferująca stale udoskonalane sprzęty. Chociaż jednak wszystkie maszyny z oferty Numatic są przede wszystkim funkcjonalne, to z pewnością nie można im odmówić też przyciągającego wzrok designu. Już sam kultowy odkurzacz o wdzięcznej nazwie Henry wyróżnia się kolorystyką i niecodziennym pomysłem – na obudowie urządzenia narysowano bowiem uśmiechniętą i promienną twarz. O ile więc sprzątanie bywa nużące i nudne, to z tym odkurzaczem pewnie wywoła szybko uśmiech na twarzy.

maszyny czyszczące Dlaczego warto zaufać sklepowi Bonus-Czystość?

Numatic to fantastyczna firma z tradycjami, ale wiele dobrego można powiedzieć też o jej dystrybutorze – Bonus-Czystość s.c., który w 2014 roku został uznany najlepszym dealerem marki. Sukcesy w sprzedaży to jednak nie wszystko. Firma Bonus-Czystość oferuje nie tylko profesjonalne automaty do sprzątania, ale też i szkolenia dla pracowników i ewentualny serwis uszkodzonych maszyn. Przedstawicieli tego prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa można już znaleźć praktycznie w każdym województwie, a nie jedynie w województwach zachodniopomorskim i śląskim, gdzie znajdują się główne siedziby firmy Bonus-Czystość.

09.03.2015. 11:19