Fastrent


FIRMA: FastRent Wypożyczalnia Samochodów
ADRES: ul. Opieńskiego 1
MIEJSCOWOŚĆ: 60-685 Poznań, Wielkopolskie
TELEFON: 61 255 94 55
STRONA WWW:

wypożyczalnia samochodów w Poznaniu

Fast Rent – niezawodna poznańska wypożyczalnia samochodów Samochodów w pewnych sytuacjach jest niezastąpiony. By jednak móc z niego korzystać, wcale nie trzeba posiadać auta na własność. Znacznie bardziej korzystnym rozwiązaniem może okazać się wypożyczenie samochodu. Fast Rent – nowoczesna wypożyczalnia samochodów w Poznaniu – może zaproponować wynajęcie samochodów różnej wielkości tak samo na krótki i dłuższy termin. Fast Rent to profesjonaliści, którzy świadczą bardzo wysokiej jakości usługi.

Do dyspozycji klientów oddawane są niezawodne i ekonomiczne pojazdy marki Opel – modele Corsa i Astra, które doskonale sprawdzą się w różnych sytuacjach. Corsa jest wręcz stworzona do jazdy po mieście, Astra doskonale sprawdzi się w dłuższych trasach. Wszystkie auta z oferty Fast Rent są nie tylko praktyczne, ale i w doskonałym stanie technicznym. W wypożyczalni poddawane są wszystkim obowiązkowym przeglądom. Mają też aktualne ubezpieczenie. Kierowca wynajmujący auto może więc tylko odebrać kluczyki i o nic więcej się już nie martwić. <.p>

Na życzenie klientów, wypożyczalnia samochodów w Poznaniu może podstawić również samochody w konkretne miejsce, np. pod dworzec czy lotnisko, co jeszcze bardziej usprawni podróż. Samochód zarezerwować można wygodnie przez internet. Przy rezerwacji trzeba jedynie wybrać termin, czas, na jaki potrzebuje się samochodu i podać swoje podstawowe dane.

Dla kogo przeznaczona jest oferta wypożyczalni?

Oferta Fast Rent jest tak pomyślana, że skorzystać może z niej niemal każdy, kto posiada prawo jazdy. Zadowoleni będą tak samo ci, którzy nie mają własnego środka lokomocji, jak również i ci, którzy od czasu do czasu potrzebują mniejszego lub większego auta. Auta Fast Rent to w pierwszej kolejności doskonała propozycja dla firm. Samochód można wynająć, kiedy planuje się podróż służbową albo po prostu do przemieszczania się po mieście. Możliwe jest też wynajęcie auta na czas dłuższy – w takich wypadkach wypożyczone auto może okazać się znacznie tańszym rozwiązaniem niż zakup samochodu do firmy.

Oferta wypożyczalni Fast Rent może też spodobać się osobom prywatnym, które planują np. wakacje. Większy samochód z wypożyczalni idealnie nada się w dłuższą podróż, z łatwością zmieszczą się w nim nie tylko pasażerowie, ale i duży bagaż.

09.04.2015. 09:12