FORT Nieruchomości Szczecin


FIRMA: FORT Nieruchomości
ADRES: ul. Bł. Królowej Jadwigi 11/3
MIEJSCOWOŚĆ: 70-307 Szczecin, Zachodniopomorskie
TELEFON: 91 488 20 33
STRONA WWW:

Dom na sprzedaż

FORT Nieruchomości to profesjonalne biuro pośredniczące w obrocie nieruchomości mające swoją siedzibę w Szczecinie. Agencja została założona w 2008 roku i cały czas prężnie i dynamicznie rozwija swoją działalność, kładąc duży nacisk na wysoki standard i bezpieczeństwo świadczonych usług. Z oferty firmy korzystać mogą klienci z całego województwa zachodniopomorskiego, którzy mogą liczyć na bardzo kompleksowe usługi dzięki stałej współpracy biura z bankami, doradcami kredytowymi oraz kancelariami notarialnymi.Oferta pośrednictwa

Korzystając z usług biura FORT Nieruchomości można zarówno sprzedać jak i zakupić mieszkanie, dom, działkę budowlana, a nawet lokal użytkowy. Dzięki bardzo bogatej i rozległej bazie ofert, klienci agencji pośrednictwa szukający odpowiedniej nieruchomości są w stanie znaleźć dokładnie taką, która będzie najlepiej odpowiadać im indywidualnym potrzebom, zarówno pod względem lokalizacji, jak i powierzchni czy ceny. Z kolei osoby oferujące sprzedaż lokum bądź działki mogą mieć pewność szybkiego i korzystnego dokonania transakcji. FORT Nieruchomości Szczecin kładzie duży nacisk na konkurencyjność swoich ofert, zapewnianą przez dużą fachowość i kompetencje pracowników agencji. Firma podchodzi z dużą pieczołowitością i dbałością zwłaszcza do kwestii bezpieczeństwa transakcji przeprowadzanych przez jej klientów, której strzeże od początku do zakończenia procesu nabycia bądź sprzedaży nieruchomości.

sprzedaż nieruchomości

Współpraca z FORT Nieruchomości za każdym razem jest dopasowywana do potrzeb klienta i może przybierać bardzo elastyczne formy. Dodatkowym ułatwieniem dla kupujących domy, mieszkania i działki z tym biurem jest wygodna wyszukiwarka konkretnych usług znajdujących się na stronie firmy, pozwalająca użytkownikom na samodzielny wybór oferty posiadającej wszystkie pożądane parametry.

Kredyty i ubezpieczenia

W szerokim wachlarzu usług biura pośrednictwa nieruchomości FORT znajduje się nie tylko sprzedaż mieszkań i lokali, ale także pośrednictwo ubezpieczeniowe. Firma oferuje korzystne warunki ubezpieczenia samochodów (OC, AC, NNW), mieszkań, domów oraz majątku ruchomego. Proponuje także ubezpieczenia podróży, a także ubezpieczenia na życie. Za pośrednictwem agencji można także skorzystać z doradztwa kredytowego. Dzięki rozmowie ze specjalistą i profesjonalnej poradzie klient ma możliwość wyboru najkorzystniejszej w jego przypadku opcji kredytowej, co bywa niezwykle pomocne przy zakupie wielu nieruchomości.

zakup domu

Zróżnicowana oferta

Biuro nieruchomości FORT pośredniczy w transakcjach sprzedaży i kupna nieruchomości zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego na terenie Szczecina i całego województwa zachodniopomorskiego. Zależnie od ceny i lokalizacji klienci mogą przebierać w różnorodnej ofertach starszych nieruchomości, mając do wyboru na przykład wygodne mieszkania w centrum miasta, apartamenty na strzeżonych osiedlach oraz reprezentacyjne domy w najbardziej prestiżowych miejscach. Wśród proponowanych lokali mieszkalnych z rynku pierwotnego znajdują się wybudowane w wysokim standardzie apartamenty na nowych osiedlach w spokojnych dzielnicach Szczecina, takich jak Bukowo czy Dąbie, cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem wśród kupujących.

FORT Nieruchomości to także odpowiednie miejsce dla wszystkich szukających lokali użytkowych (na przykład na sklep czy halę produkcyjną) oraz działek budowlanych. Bez względu jednak na rodzaj poszukiwanej nieruchomości, można mieć pewność dużej fachowości i rzetelności obsługi agencji.

28.02.2013. 12:55