GoWork


FIRMA: GoWork.pl
ADRES: ul. Żurawia 47/49
MIEJSCOWOŚĆ: 00-680 Warszawa, Mazowieckie
TELEFON: 22 622 13 09
STRONA WWW:

Praca Radom

Internet jest obecnie jednym z najczęściej wykorzystywanych narzędzi do poszukiwania pracy i niemalże całkowicie zastąpił konwencjonalne metody polegające na wykonywaniu niezliczonych telefonów i składaniu ton dokumentów osobiście w firmach, w których znalezieniem zatrudnienia jesteśmy zainteresowani. Obecnie istnieje duża liczba serwisów i portali internetowych, które specjalizują się w ogłaszaniu ofert pracy zarówno ze strony osób poszukujących, jak i przez pracodawców, którzy szukają konkretnych specjalistów do swoich firm.

Jednym z popularniejszych serwisów tego typu jest portal GoWork.pl, którego wyjątkowość polega między innymi na tym, że poza standardowym katalogiem ofert wzbogaconym o wyszukiwarkę pozwalającą na błyskawiczne wyszukanie ofert poprzez wpisanie fraz typu "praca Radom", jest on również ogromną bazą opinii o pracodawcach. Takie połączenie jest unikatowe i na próżno szukać go na innych portalach z ogłoszeniami o pracę. Tylko na GoWork znajdziesz zarówno rekomendacje, jak i przestrogi byłych i obecnych pracowników.

Praca

GoWork.pl to nie tylko portal internetowy dedykowany osobom, które stawiają sobie za cel znalezienie dobrej pracy, ale również sieć placówek szkoleniowych obejmujących szereg szkół policealnych zlokalizowanych w takich miastach jak Warszawa, Poznań, Wrocław, Katowice czy Kraków. Inicjatorzy pomysłu koncentrują się w swoich kursach i szkoleniach na nauczeniu słuchaczy konkretnych umiejętności, pozwalających zdobyć zawód na restrykcyjnym i wymagającym obecnie rynku, oferując zdobycie solidnej wiedzy i umiejętności z takich dziedzin jak kosmetologia, fryzjerstwo czy masaż, ale również z zakresu informatyki, administracji czy farmacji.

Ogłoszenia o pracę

GoWork to także szkoły policealne, w tym placówki edukacyjne oferujące bogatą ofertę kierunków medycznych, na których mogą kształcić się m.in. przyszłe asystentki stomatologiczne, protetycy słuchu, dietetycy, technicy dentystyczni, technicy farmaceutyczni czy masażyści. Nauka w szkołach policealnych w zależności od kierunku trwa rok lub dwa lata. Różnorodność i szeroki wybór kierunków oraz elastyczność w podejściu do słuchaczy plasuje szkoły GoWork wśród najbardziej przyjaznych i dopasowanych do oczekiwań uczniów i rynku placówek edukacyjnych w Polsce.

Osoby pragnące zdobyć np. tytułu i zawodu elektryka, spedytora, mechatronika, logistyka, kucharza, cukiernika, opiekunki środowiskowej czy technika agrobiznesu mogą zrealizować swoje ambicje zawodowe dzięki organizowanym przez GoWork kwalifikacyjnym kursom zawodowym.

Spektrum możliwości, jakie daje GoWork jest zatem całkiem pokaźne i jeżeli nasze dotychczasowe wysiłki w poszukiwaniu pracy spełzały na przysłowiowym niczym to firma GoWork będzie dla nas świetnym rozwiązaniem w zakresie nie tylko znalezienia zatrudnienia, ale i podniesienia czy zdobycia nowych kwalifikacji umożliwiających zwiększenie atrakcyjności przyszłych i obecnych pracowników.

11.03.2015. 13:35