J-COM Serwis Jacek Rutkowski


FIRMA: J-COM Serwis Jacek Rutkowski
ADRES: ul. Ks. Jakuba Wujka 7
MIEJSCOWOŚĆ: 61-581 Poznań, Wielkopolskie
TELEFON: 61 835 26 38
STRONA WWW:

J-COM Serwis Komputerowy

J-COM Serwis Jacek Rutkowski to firma świadcząca usługi z zakresu naprawy i serwisowania komputerów i innych sprzętów elektronicznych. Atutami firmy są wieloletnie doświadczenie i własne laboratorium serwisowe, które w połączeniu z konkurencyjnymi cenami sprawiają, że usługi J-COM są chwalone i rekomendowane przez klientów. Serwis laptopów i komputerów rozpoczyna się od diagnozy i wyceny, które są usługami bezpłatnymi. Następnie, po rozpoznaniu problemu, klient decyduje, czy odda sprzęt do naprawy. Dzięki takiemu systemowi przyjmowania zleceń, klient może być pewny, że przy odbiorze komputera nie zaskoczy go wysokość wystawionego rachunku. Cennik firmy J-COM jest jawny, stały i zamieszczony na stronie internetowej firmy.

Oddziały firmy znaleźć można w całym kraju, dlatego bez względu na miejsce zamieszkania – pogotowie komputerowe J-COM pozwoli naprawić także Twój sprzęt! Aby naprawić komputer wystarczy przyjść do oddziału firmy lub skorzystać ze świadczonej usługi on-line.

Naprawa laptopów

Aby skorzystać z serwisu on-line wystarczy wypełnić prosty, dostępny na stronie internetowej firmy formularz zlecenia i przekazać paczkę z zepsutym sprzętem przez kuriera. Rachunek wystawiany jest przez firmę J-COM po zakończeniu naprawy – wtedy też opłacany jest kurier. Po wypełnieniu formularza otrzymasz od nas maila z potwierdzeniem, że przyjęliśmy komputer do naprawy. Po jej zakończeniu – zadzwonimy do Ciebie, że Twój sprzęt czeka na odbiór. Naprawa bez wychodzenia z domu! Łatwo, szybko, bez kłopotu!

Standardowy czas realizacji zleceń to około 5 dni. Firma wystawia faktury VAT na życzenie klienta. Wszystkie wykonane usługi są objęte 3-miesięczną gwarancją (roczny okres gwarancji obowiązuje podczas wymiany podzespołów).

Klienci z Poznania mogą liczyć na laptopy zastępcze użyczane przez firmę na czas naprawy. Zastrzegamy jednak, że ilość laptopów zastępczych jest ograniczona.

Firma J-COM przykłada wielką wagę do ochrony danych osobowych klienta i bezpieczeństwa powierzanych firmie informacji. Naprawa komputera odbywa się wyłącznie w firmie. Technicy nie mają prawa wynosić go poza teren zakładu pracy. Ściśle przestrzegane przepisy zabraniają także przeglądania jakichkolwiek plików, których otwarcie nie jest konieczne do wykonania naprawy.

Naprawy gwarancyjne notebooków

J-COM prowadzi serwis między innymi takich urządzeń jak: konsole gier, netbooki, drukarki, faksy, komputery, projektory, skanery, zasilacze awaryjne UPS, laptopy, elektronika przemysłowa, karty graficzne, monitory LCD, płyty główne, tablety. Firma świadczy także inne usługi informatyczne (od konserwacji komputerów, przez archiwizację danych, po szkolenia pracowników firm z obsługi nowych sprzętów).

J-COM to oprócz serwisu komputerowego, także sprzedaż części komputerowych oraz akcesoriów. Firma prowadzi sprzedaż podzespołów do notebooków wielu marek, w tym także części nowych i używanych.

Więcej informacji dotyczących firmy J-COM i świadczonych przez nią usług znajduje się na stronie internetowej j-com.pl.

04.10.2013. 09:04