Love Me Green


FIRMA: Evolve Sp. z o.o. Sp.k.
ADRES: ul. Młynarska 23/55
MIEJSCOWOŚĆ: 05-500 Piaseczno, Mazowieckie
TELEFON: 22 126 96 63
STRONA WWW:

Love Me Green

Kosmetyki naturalne Love Me Green to produkty o niepowtarzalnym charakterze – stuprocentowo ekologiczne, wykorzystujące najlepsze dary natury, charakteryzujące się wspaniałym, naturalnym zapachem. Wytwarzane we francuskich laboratoriach położonych w samym sercu Prowansji, a inspirowane przyrodą Kostaryki ekokosmetyki pozwalają cieszyć się sennymi właściwościami naturalnych olejków, kwiatowych ekstraktów i wyciągów z leczniczych roślin. Tym samym polska oferta zdrowych, naturalnych kosmetyków wzbogaca się o niepowtarzalne pozycje.

Love-me-green.pl to marka ciesząca się na naszym rynku coraz większą popularnością. Ogromne uznanie dla wysokiej jakości oferowanych przez nią kosmetyków towarzyszyło firmie już od samego początku jej istnienia – ich składniki powstają w Europie, a produkty końcowe pakowane są w Polsce, co pozwala na znaczne ograniczenie powstających podczas transportu zanieczyszczeń oraz rezygnację ze skomplikowanych rozwiązań logistycznych. Żaden składnik kosmetyków Love Me Green nie jest produkowany w Azji, a tym samym firma nie przyczynia się do zanieczyszczania mórz i oceanów!

Love Me Green

Najwyższy standard kosmetyków Love Me Green jest poświadczony prestiżowym certyfikatem ECOCERT – jedną z najważniejszych światowych gwarancji jakości naturalnych produktów. Polska marka może pochwalić się najlepszym certyfikatem ECOCERT-u, a mianowicie dokumentem poświadczającym jakość kosmetyków naturalnych i organicznych. Oznacza to, że kosmetyki Love Me Green spełniają najbardziej surowe wymagania organizacji nadającej ten certyfikat: 95% składników musi być pochodzenia roślinnego, z czego co najmniej 10% musi pochodzić z certyfikowanych upraw. Produkty polskiej firmy nie tylko spełniają te niezwykle surowe wymagania, ale nawet znacznie je przewyższają.

Wyłącznie naturalne składniki to jeszcze nie wszystko. Kosmetyki marki Love Me Green nie zawierają silikonów, parabenów, substancji powstających podczas przetwarzania ropy naftowej, EDTA, Phenoxyethanolu, ani nawet dopuszczanego przez ECOCERT, lecz drażniącego skórę i oczy palmitynianu izopropylu. Wszystkie substancje decydujące o zapachu są również wyłącznie naturalnego pochodzenia. Zgodnie z wytycznymi organizacji przyznającej certyfikat kosmetyków naturalnych, w produktach Love Me Green nie ma żadnej zbędnej chemii ani szkodliwych konserwantów.

Love Me Green

Wszystkie produkty marki Love Me Green powstają w sposób przyjazny naturze. Nawet ich opakowania zostały tak zaprojektowane, aby maksymalnie sprzyjać środowisku naturalnemu. Tubki i butelki mogą być poddawane recyklingowi, a wszystkie istotne informacje o składzie kosmetyków umieszczone są bezpośrednio na opakowaniu oraz na stronie internetowej. Dzięki temu firma może uniknąć produkowania zbędnych śmieci w postaci dodatkowych ulotek i kartoników.

Każdy miłośnik naturalnych kosmetyków Love Me Green może mieć pewność, że zamiast zaklejających pory i włosy silikonów wymieszanych z mocnymi, drażniącymi ciało detergentami i szkodliwymi konserwantami otrzymuje oczyszczające, nawilżające i regenerujące komórki oleje oraz ekstrakty roślinne. A co najważniejsze – to one decydują w głównej mierze o składzie produktu, podczas gdy w przypadku większości popularnych kosmetyków sieciowych występują one w śladowych ilościach. Wysoka zawartość składników roślinnych decyduje też o świeżości kosmetyków Love Me Green oraz o ich oszałamiającym zapachu. Warto dać się im uwieść!

17.06.2014. 08:53