Mały Inżynier


FIRMA: Mały Inżynier
ADRES: ul. Noskowskiego 2/5
MIEJSCOWOŚĆ: 61-704 Poznań, Wielkopolskie
TELEFON: 790 511 311
STRONA WWW:

Mały inżynier

Mały Inżynier to jednocześnie firma i wspaniała inicjatywa, która pomaga w kształtowaniu pierwszych pasji i zainteresowań dzieci. Przedsiębiorstwo powstało w Poznaniu w 2008 roku i od tego czasu doczekało się otwarcia wielu nowych placówek, m.in. w Warszawie, Lublinie czy Włocławku. Mały Inżynier to przedsiębiorstwo niezwykłe, którego głównym celem jest zaszczepianie u dzieci i młodzieży zamiłowania do nauk ścisłych. Przy projekcie pracują doświadczeni pedagodzy, naukowcy, ale również i studenci różnych uczelni i kierunków, którzy młodszym kolegom gotowi są zaprezentować możliwości, jakie drzemią w robotyce, automatyce, informatyce i ogólnie pojętych naukach ścisłych.

W ramach projektu, w dużej mierze finansowego również ze środków unijnych, organizowane są kolonie, półkolonie, pokazy czy nawet edukacyjne urodziny dla dzieci albo np. ferie w Poznaniu lub innych miastach. Podczas pokazów czy praktycznych zajęć, dzieci poprzez zabawę mogą zdobywać praktyczną wiedzę i osobiście przekonać się, że nauki ścisłe są naprawdę fascynujące. Oferta Małego Inżyniera jest przy tym coraz bogatsza, a ciekawe zajęcia tworzone są już zarówno z myślą o kilkulatkach, jak też i nastolatkach, które chcą poszerzać swoją wiedzę.

Dlaczego warto docenić ofertę firmy?

Projekt Mały Inżynier to przedsięwzięcie niezwykłe pod każdym względem. Niewątpliwie jest też ciekawą propozycją na rynku zajęć edukacyjnych. Zamiast zapisywać swoją pociechę na zajęcia z rysunku czy tańca, warto docenić właśnie kursy i pokazy organizowane przez Małego Inżyniera. Nie tylko mogą zafascynować dzieci, ale i dać początek ich przyszłej karierze. Ta zaś w branżach związanych z techniką i nowoczesnymi technologiami okazać się może bardzo obiecująca.

Na co konkretnie można się zdecydować?

Mały Inżynier organizuje zajęcia różnego typu. Są to pokazy, ale i dłuższe wyjazdy, podczas których dzieci albo młodzież (zajęcia odbywają się w różnych grupach wiekowych) mogą poznać podstawy mechaniki i robotyki. Zajęcia są tym bardziej cenne, że nie są to typowe wykłady, na których się nie uważa i z których informacje się szybko zapomina. Wszystkie oferowane kursy i pokazy mają zazwyczaj formę warsztatów, które uczą poprzez zabawę i są zawsze prowadzone przez prawdziwych pasjonatów.

01.04.2015. 10:11